Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Ciuchy. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Ciuchy. Pokaż wszystkie posty

czwartek, 23 sierpnia 2012

Second hand :P

Ostatnie zakupy w sh:


1.Koszulka oversize z tygrysem
Kupiłam ją jako męską (o wiele za dużą), bo nadruk bardzo mi się podobał.
Trochę ją przerobiłam jak widać (ucięłam rękawy [tzn.były krótkie, ale obcięłam je prawie całkowicie], odcięłam ściągacz przy szyi i wycięłam na dole łuk), teraz wygląda na damską i w tym momencie to chyba moja ulubiona koszulka :D
Cena: 8zł
Firma: upierdzieliłam metkę i nie wiem gdzie jest :<



 2.Koszula bez pleców
To jedna z tych rzeczy, które kupiłam, bo ''całkiem ładna'', ale i tak wiedziałam, że zapewne nigdy jej nie założę xd Kolor brązowy (a ja głupia, myślałam, że czarny i byłam o tym święcie przekonana, dopóki nie włożyłam jej do mojej czarnej szafy xd

Firma: Tally Weil
Cena: 8zł
























 3.Bluzka z koronki
Czarna koronka, zszyta na kształt koszulki xd
Fajnie wygląda na jakąś gładką, kolorową koszulkę na ramiączkach i ogólnie pasuje do wszystkiego, więc się przyda :)
Firma: H&M
Cena:14zł

 4.Gotycka bluza
Z tej bluzy chyba cieszę się najbardziej, chociaż jest trochę 'kontrowersyjna' (cała w krzyżach, a na tych największych napisy 'fetishizm'), no ale ogólnie to jest zajebista, fajnie uszyta i uwaga: JA, nosząca rozmiar L, wcisnęłam się w S xd <zaciesz>
Firma: Glamorous (?)
Cena: 24zł (wygląda jak nowa, a nowe kosztują ok 250zł) ^^








piątek, 27 lipca 2012

Kurtka





Ostatnio zacyganiłam mojej kochanej babci kurtkę ^^
Kurtka starsza ode mnie i wiem, że nikt nie ma takiej samej :DD
Krótka, skórzana, bufiaste rękawy :P




środa, 25 lipca 2012

Ramoneska

Ostatnio wylicytowałam ramoneskę na allegro i w końcu doszła :)
Plusy:
+Usztywniana skóra na motor
+Kosztowała mnie dokładnie 96 zł +przesyłka :D
+Całkiem klasyczna, nic nie przerabiane 
+Trochę poprzecierana, co dodaje jej uroku :3

Minusy:
-Strasznie sztywna (tzn. dobrze, ale mam ograniczone ruchy xd)
-Jest na mnie trochę za duża i w sumie wyglądam w niej jak szafa 3-drzwiowa x_x
-Jest typowo męska i z większej odległości wyglądam za pewne jak facet x__x







czwartek, 28 czerwca 2012

Second hand :P

Dzisiaj byłam w tzw. Lumpie xd


Oto moje zdobycze:

 Koszulka na ramiączkach, fajny mocny materiał i wytrzymały nadruk, jak nowa :)
Firma Smog, 8zł
 Czarna koszulka z koronką, jak nowa, ładnie leży ^^
Nie było metek, więc nie wiem jaka firma, 10zł













Koszula w militarnym (?) stylu, także wygląda jak nowa, fajny materiał

Jejejej mam w czym iść na zakończenie roku xd

H&M, 10zł


 


Bluzka, rękaw 3/4 z Myszką Miki i Minnie :DD
Matko, ale ta bluzka sffetaśna jest.. Ale spoko, pieszczocha, glany, jakieś pentagramy i będzie ok xdd

Firma Disney, 12zł

środa, 13 czerwca 2012

Wyprawa do second handu :)

 Achh..  Lumpy- dobra rzecz :DD
Ostatnio zaszłam do prawdopodobnie jedynego ciucholandu w moim mieście, w którym można dostać coś fajnego (reszta z mojego miasta ma w większości takie szmaty, że aż żal patrzeć). Jedyny minus to kilometrowe kolejki 2h przed otwarciem w dni dostawy i dosyć wysokie ceny (ale na wszystko są sposoby ;)

W dniu zakupu wszystko było -20% od podanej ceny ^^

A więc co zakupiłam:

 Koszulka Shiroi Neko (męska, ale walić to :))  :
Aaale mam zaciesz- kupiłam ją bo ma fajny wzór i była zachęcająca cena. Po powrocie do domu sprawdziłam co to za firma: Shiroi Neko- wzory ręcznie malowane w Japonii i wysyłane do Tajlandii, gdzie są szyte. Gdy sprawdziłam ceny tego sklepu, to myślałam, że padnę: ta oto koszulka, nowa, w sklepie, kosztuje 69$! Na polskie to prawie 240zł O.O No i Paulina ma jeszcze większy zaciesz ^^ Nie ma to, jak zaoszczędzić ponad 230zł :D Jedyny minus, to to, że jest trochę sprana, ale i tak zajebista :D
Cena: 6zł
Jak ktoś by chciał takową zakupić to macie link:<KLIK>


                              
 Koszulka Ed Hardy (także męska (tak, wiem, że z diamencikami i takie trochę niemęskie kolory xd, i tak, wiem, że mam już koszulkę z takim wzorem xdd)
Z tej koszulki też pełny zaciesz: 100% oryginalna koszulka Eda Hardego, gdzie koszulki tej firmy chodzą po 40$-60$ ;p
Fajny materiał, o dziwo-wszystkie diamenciki się trzymają, męska 'M' i tak jakby dopasowana do mojego tłuszczu (damska 'L'-wiem, spaślak jestem :<) Jedyny defekt koszulki to 2 zielone plamki (po lewej stronie na zdjęciu), ale zauważyłam je dopiero, gdy wywróciłam koszulke na drugą stronę i to była jedyna część nadruku, która się przebiła na drugą stronę xd Wygląda jak część nadruku, więc dramatu nie ma xp
Cena:18zł
  
 Koszulka Baxmen:
Nie wiem jakim cudem, ale okazuje się, że ta koszulka także jest męska 0-o (tak to zdjęcie po lewej, to ta koszulka, tak, to typowo damski wzór i tak, ma diamenciki... To jakiś gejaskowaty sklep jest chyba xDD Ogólnie to chyba mają jakąś dziwną rozmiarówkę, bo ta ich 'męska' 'L' jest tych samych wymiarów co damska 'L'. Nie ma chyba z 3 diamencików, ale przeżyję xp
Cena: 7zł
 Koszulka Bruno Banani:
Z tej też mega zaciesz: Oryginalna koszulka Bruno Banani za 10zł xd
Fajny, elastyczny materiał.
Wygląda jak nowa :D

Koszulka na ramiączkach Rainbow:
Koszulka jest wycięta w półkole na dole i srebrne zapięcie na dekolcie :)
Też wygląda jak nowa, żadnych defektów :]
5zł

niedziela, 15 kwietnia 2012

Nowe ciuchy

 Ostatnia wizyta w second handzie w moim mieście skończyła się na kupieniu płaszcza i militarnej marynarki (?)


 Płaszcz jest fajny, bo jest 'inny'... W sumie, to nie umiem określić, jaki to styl ;p Jak macie jakieś propozycje, to piszcie w komentarzach xd
Ogólnie to jest dosyć cienki, więc będę go nosiła jak będzie cieplej.
Jest z czarnego aksamitu, sięga trochę 'za tyłek'. W sumie, to jest o rozmiar za mały, ale i tak się nie zapinam zazwyczaj, a rękawy zawsze podwijam (tylko kurde kurtki zimowe są za grube na podwijanie :[ xd), no ale za 12 zł to sie opłacało (nawet jak ma przez kilka najbliższych lat leżeć w szafie xd)
  




(zapięcia z bliska -->)








Marynarka (tak mi się wydaje, że to marynarka)
Fajnie się prezentuje (jest czarna, a nie szara jak na zdj.), fajnie leży (jest trochę dłuższa niż zazwyczaj) i w moim wypadku to dziwne, bo jedyne co na mnie dobrze leży, to chyba worek po kartoflach..
Przydały by się jeszcze pagony, no ale kiedyś może doszyję :)
Ma duże guziki w kolorze starego złota, z jakimś wybitym wzorem ;p

Kosztowała 20zł, firma Pronto





Guziki xd --->








Dobra.. będę chyba musiała ograniczyć trochę te psycho-minki xDD

niedziela, 1 stycznia 2012

Kamizelka

Dzisiaj pokażę wam moją kamizelkę :D
W sumie to jest to stara katana (Teddy's jeans, nwm. ile kosztowała), z uciętymi rękawami, poszarpanym dołem i dodatkami :)
Kolor to ciemny granat (jeans) ale moim telefonem trudno to było uchwycić (mniej więcej taki kolor jak ten napis xd)
Na plecach jest czarny ekran z dziewczyną-diabłem. Ekran robiony na zamówienie, więc takiego samego nie dostaniecie nigdzie.. Kupiłam go na rocktopia.pl (zakładka ''Sklepy'') za 28zł.
Do tego naszywki z Musicland.pl (także zakładka ''Sklepy'') i z tego co pamiętam, każda kosztowała 4zł.
Ćwieki poodczepiałam ze starego paska, który i tak był już na wykończeniu (5zł, rynek)


Naszywki Black Label Society, GodSmack, The Offspring, Helloween :)
Naszywki Slayer, AC/DC, Marylin Manson, Iron Maiden
I ćwieki, które 3 dni wbijałam od linijki =.= xD

Ogólnie cała kamizelka kosztowała ponad 100 zł (przesyłki, krawcowa, sama katana-nie wiem ile kosztowała), ale chyba się opłacało :)