Pokazywanie postów oznaczonych etykietą info. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą info. Pokaż wszystkie posty

poniedziałek, 30 lipca 2012

Wygląd bloga

Jak już zapewne zauważyliście, zmieniłam trochę wygląd bloga. Kiedyś pomyślę nad nagłówkiem >.<
Jak wam się podoba? Wszystkie uwagi piszcie w komentarzach- spróbuję się dostosować :)

sobota, 28 lipca 2012

Jarmark Dominikański

Krótkie info:
Dzisiaj zaczyna się Jarmark Dominikański! :D
Taak, nareszcie mój ukochany jarmark :)) Płyty, ciuchy, dodatki, gadżety-pełno rzeczy w moim stylu, wszystko da się wytargować i wszystko jest niepowtarzalne ^^
W związku z jarmarkiem i faktem, że będę handlować (niczym szczególnym-przypadkowe graty jakie mam :P), to będę rzadziej i za pewne rzadziej będą posty :< No ale cóż- wszystkich zapraszam na jarmark- można dostać naprawdę fajne rzeczy :)

środa, 18 lipca 2012

Must Have

Właśnie dodałam nową stronę -'Must Have'.
Są tam zdjęcia rzeczy które chcę :3 Dodatkowy opis w tej zakładce :P
Jeszcze dzisiaj dodam post z jakąś stylizacją albo nowymi rzeczami, jeszcze zobaczę :)

poniedziałek, 16 lipca 2012

Blog

W najbliższym czasie mam zamiar wprowadzić kilka zmian:
1.Nowy wygląd bloga
Na pewno do końca tego miesiąca będzie zmieniony wygląd bloga, może zmienie go jutro, może 30, nie wiem... Na razie zastanowię się nad jakimś nagłówkiem
2.W zakładkach dodam moją listę 'Must Have'. Będę tam wstawiać zdjęcia, cenę i link do danej rzeczy którą chcę
3. Postaram się w każdy poniedziałek wstawiać post -'inspiracje', czyli ok. 10 zdjęć rzeczy lub ludzi które są w naszym stylu :D
4.Zauważyłam, że codziennie na bloga wchodzi więcej osób niż jest w obserwatorach i jest mi smutno, bo nikt nie komentuje, nikt nie dodaje się do obserwatorów.. :<<
5.Teraz postaram się częściej dodawać posty. Tzn. mam zaplanowane posty na najbliższe 9 dni bodajże, a więc często tu zaglądajcie :)
I Ozzy na koniec :)

sobota, 18 lutego 2012

Uwaga

Kilka informacji:
1. Sorry, że dosyć długo nie pisałam- nie miałam internetu przez 2 tyg, później nie miałam czasu
2. Do konkursu zgłosiło się za mało osób
3. Postaram się częściej pisać :)