Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Nowe. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Nowe. Pokaż wszystkie posty

czwartek, 23 sierpnia 2012

Second hand :P

Ostatnie zakupy w sh:


1.Koszulka oversize z tygrysem
Kupiłam ją jako męską (o wiele za dużą), bo nadruk bardzo mi się podobał.
Trochę ją przerobiłam jak widać (ucięłam rękawy [tzn.były krótkie, ale obcięłam je prawie całkowicie], odcięłam ściągacz przy szyi i wycięłam na dole łuk), teraz wygląda na damską i w tym momencie to chyba moja ulubiona koszulka :D
Cena: 8zł
Firma: upierdzieliłam metkę i nie wiem gdzie jest :<



 2.Koszula bez pleców
To jedna z tych rzeczy, które kupiłam, bo ''całkiem ładna'', ale i tak wiedziałam, że zapewne nigdy jej nie założę xd Kolor brązowy (a ja głupia, myślałam, że czarny i byłam o tym święcie przekonana, dopóki nie włożyłam jej do mojej czarnej szafy xd

Firma: Tally Weil
Cena: 8zł
























 3.Bluzka z koronki
Czarna koronka, zszyta na kształt koszulki xd
Fajnie wygląda na jakąś gładką, kolorową koszulkę na ramiączkach i ogólnie pasuje do wszystkiego, więc się przyda :)
Firma: H&M
Cena:14zł

 4.Gotycka bluza
Z tej bluzy chyba cieszę się najbardziej, chociaż jest trochę 'kontrowersyjna' (cała w krzyżach, a na tych największych napisy 'fetishizm'), no ale ogólnie to jest zajebista, fajnie uszyta i uwaga: JA, nosząca rozmiar L, wcisnęłam się w S xd <zaciesz>
Firma: Glamorous (?)
Cena: 24zł (wygląda jak nowa, a nowe kosztują ok 250zł) ^^








wtorek, 14 sierpnia 2012

Nowe




Dzisiaj nowości zakupione ostatnio:

1.Bransoletka z czaszek
Kupiona na Jarmarku Dominikańskim
Cena: 2zł (po znajomości za 1/3 ceny- miała kosztować 6 xd)


 2. Torba w kształcie trumny z  'Nightmare before christmas'
Z Jarmarku.
Cena:30zł
 3. Torba w stylu Pin-up
Kupiona w Cieszynie, w sklepie MDM Jedyny taki sklep jest w Cieszynie niestety- kupiłam podczas pobytu na krótkim wyjeździe do Wisły, na skoki narciarskie, bo kuzyn chciał ;p Nawet spotkałam Adam Małysza :DD

Cena: 89zł

 4. Wisior krzyż z wilkiem
Kupiony na Jarmarku, drugiego takiego zapewne nie znajdziecie.
Cena: wytargowane 18zł, miało być 25 :P
5.Bandama z flagą Amerykańską
Z Jarmarku ;p
Cena: 5zł (ze zniżką po znajomości- miała być za 8 ;p)
6.Bransoletka niebieska, skórzana
Kupiona na Jarmarku, ale od koleżanki
Cena: 4zł
7.Kolczyki wkręty ze Spongebobem
Z Jarmarku, kupione od tej samej koleżanki co wyżej
Cena: 3zł
8.Torba z H&M
Z Jarmarku od w/w koleżanki
Cena:7zł
9.Wisiorek Jing Jang
Kupiony na Jarmarku, w domu się mu przyjrzałam i okazało się, że jest ze srebra- patrząc na cenę, sprzedawca też o tym nie wiedział xd
Cena: 2zł
















10. Koszulka z Ozzy'm
Tutaj już przerobiona (poucinane zakończenia)
Z jarmarku.
Cena: 20zł (po znajomości, bo miała być za 28 ;D btw. jeśli macie blisko do Gdańska i chcecie koszulki z zespołami albo ze śmiesznymi napisami, to polecam miłego pana, który sprzedaje owe koszulki i jakieś inne pierdoły- ma duże stoisko całkiem nad Motławą: niższą cenę zawsze można wytargować :))


-----

No i mój najlepszy zakup- wieszak z Harleyem ^^

Miał kosztować 150zł, ale zajebisty sprzedawca powiedział, że odda za 100, a dla mnie za 80zł ^^ Lubię takich ludzi :D Także polecam- ma 2 duże stoiska przy pomniku, dokładniej za pomnikiem i na lewo (niebieski namiot)


piątek, 27 lipca 2012

Kurtka





Ostatnio zacyganiłam mojej kochanej babci kurtkę ^^
Kurtka starsza ode mnie i wiem, że nikt nie ma takiej samej :DD
Krótka, skórzana, bufiaste rękawy :P




środa, 25 lipca 2012

Ramoneska

Ostatnio wylicytowałam ramoneskę na allegro i w końcu doszła :)
Plusy:
+Usztywniana skóra na motor
+Kosztowała mnie dokładnie 96 zł +przesyłka :D
+Całkiem klasyczna, nic nie przerabiane 
+Trochę poprzecierana, co dodaje jej uroku :3

Minusy:
-Strasznie sztywna (tzn. dobrze, ale mam ograniczone ruchy xd)
-Jest na mnie trochę za duża i w sumie wyglądam w niej jak szafa 3-drzwiowa x_x
-Jest typowo męska i z większej odległości wyglądam za pewne jak facet x__x







niedziela, 22 lipca 2012

Nowe

Dzisiaj kilka nowych pierdół:



 1.Wisior pacyfka
Kupiony w Humanicu, 20 zł













                                                                                    

2.Klapki
Klapki na koturnie, pomijając fakt, że mam w nich ponad 180 cm, to są fajne :D




 

 
 3.Szelki
Żywy, czerwony kolor (na zdjęciu nie widać).
Od kumpla, więc nie wiem skąd :P
4. Przypinka
Duża przypinka z kotem-mordercą: lajk it xd
Prezent od słitaśnej-naj-psiapsióły xD Zakupiona na ostatnim konwencie w Warszawie














środa, 18 lipca 2012

Zakopane

Ostatnio byłam w Zakopanem i zakupiłam kilka fajnych rzeczy :P Tam chyba wszystko jest skórzane, drewniane albo chińskie xd


 1.Koszulka Nirvany
Matko, ile w Zakopanem jest stoisk z koszulkami o.0 Oczywiście koszulki są tak kijowej jakości, że lepiej nie mówić, no ale za całe 15 zł, to da się żyć- w sumie to np. na allegro za dokładnie takiej samej jakości koszulkę zapłaciła bym z 30zł, a więc jestem całkiem zadowolona :)
 2. Koszulka Iron Maiden
Koszulka dokładnie taka sama jak ta z Nirvaną, ale z innym obrazkiem :P

 3. Rękawice na motor
Jejeje piękne są :D Są z prawdziwej skóry, nabijane ćwiekami conestud :P Trochę za duże, no ale przeżyję. No i dobra broń- tak komuś przywalić tymi ćwiekami ^^
45zł mnie kosztowały, no cóż xd

 4. Bransoletki z drewnianych koralików
Fajne, nie farbują i tylko 1zł za sztukę-opłacało się.. Chciałam wziąć więcej, ale stwierdziłam, że i tak nie będę ich używać xd
 5. Bransoletka z zielonych rzemyków
Pasuje do koszulki Iron Maiden :D Całe 5zł xd
 6. Kolczyki z sowami
Lekkie, drewniane kolczyki z niebieskimi sowami :D Prawdopodobnie założę je z 3 razy, no ale były taakie fajne :D A te sowy takie mhroczne są xd
Bodajże 3zł
I są to jedyne kolczyki, które kupiłam podczas całego 5-dniowego pobytu w Zakopanem o.0 To do mnie takie nie podobne- zawsze jak gdzieś jadę, to kupuję za zwyczaj ok. 194764657 par xd
 7. Dziabąg
Mam Dziabąga xd Tak, te takie kolorowe laleczki VooDoo nazywają się Dziabągi xdd
(to breloczek jak coś)
Jest tak kolorowy i wszystko tak do siebie nie pasuje i ogólnie jest jakiś taki nie ogarnięty, że musiałam go wziąć :3
6zł (ale w większości sklepów były za ok.8 :P)
 8. Wisiory (wszystkie po 5 zł)
(od lewej)
1) Smok 
Musiałam w końcu kupić coś ze smokiem ^^
2) J/W, ale ten oddałam już koleżance, a jestem zbyt leniwa, żeby robić drugie zdjęcie xd
3)Nabój
Kolor złoty, są na rockmetalshopie, jakby ktoś chciał
4) Topór
Po prostu topór :D Z jednej strony czaszka, a z drugiej pentagram :>

 9.Pasek z ćwiekami
W końcu znalazłam pasek z ćwiekami w ogarniętej cenie :P Co prawda już zdążył mi się rozkleić (xd) no ale za 15 zł to przeżyję :P Poza tym jak całkiem mi się rozwali, to będę miała dużo ćwieków na kolejną kamizelkę (btw. tą z flagą Ameryki kolega mi zacyganił i już jej nie odzyskam :< powiedział, że mogę ew. pożyczać.. fajnie xd)
10 Rzemyki
Kolejne rzemyki 1zł/szt xp