Pokazywanie postów oznaczonych etykietą KONKURS. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą KONKURS. Pokaż wszystkie posty

wtorek, 5 czerwca 2012

★KONKURS!★

Dobra, to może tak...
Do końca wakacji (prawie 3 miechy, bo kończy się na początku ostatniego tygodnia) trwa konkurs na komentatora. Z racji, że jestem zbyt leniwa, żeby sprawdzać kiedy ktoś opublikował komentarz, będę liczyła też te komentarze, które były dodane jeszcze przed tym konkursem. Pod jednym postem można dodać 1 komentarz (można więcej, ale będę liczyła tylko jeden).
Zwycięzca dostanie nagrodę niespodziankę (jeszcze nie wiem co, ale coś fajnego raczej :D)
Jakieś pytania, piszcie na paubar7@wp.pl albo w komentarzach.
Tylko dla obserwatorów.

wtorek, 22 maja 2012

★KONKURS! :D★

A więc konkurs z okazji 20 obserwatorów :D

Zasady: 
-W komentarzu pod tym postem musicie napisać swój adres e-mail
-Zaprosić 2 osoby do obserwowania
-Napisać w komentarzu pod tym postem nazwy pod jakimi te 2 osoby dodały się do obserwatorów (może być w oddzielnym komentarzu). Komentarze nie będą publikowane.
-Skomentować kilka postów (obojętnie ile, ale przynajmniej jeden :))

Żeby konkurs się odbył, musi się zgłosić min. 5 osób.
Jeśli ktoś zaprosi większą ilość obserwatorów, to będzie miał większe szanse na wygranie ;)
Osoby zaproszone też mogą brać udział.
Trzeba być obserwatorem.
Zwycięzce wybierze komputer (przez losowanie)
Zgłaszać się można do 31 maja i do 31 maja można zapraszać obserwatorów. Wyniki 1 czerwca :)
Koszt wysyłki pokrywam ja, więc nie musicie się martwić o żadne wydatki ;p

Nagrody:
 

I miejsce: wisiorek glan, New Yorker

 

II miejsce: kolczyki



III miejsce: kolczyki


Zapraszam :D

piątek, 6 stycznia 2012

KONKURS!

A więc konkurs ;) Co trzeba zrobić: zaprosić 3 znajomych do obserwowania.
Osoba która zaprosi 3 znajomych musi napisać w komentarzu pod tym postem ich nazwy obserwatorów i swój email (czyli np. kasia12, karoo, nana666/ paubar7@wp.pl [nazwy moich znajomych jak coś i jest to przykład])
Komentarzy nie będę publikowała, do zakończenia konkursu.

OSOBY ZAPROSZONE TEŻ MOGĄ BRAĆ UDZIAŁ!!!
Czas- do soboty 14 stycznia.
NAGRODY:
*Osoba, która jako pierwsza doda komentarz z nazwami obserwatorów i emailem dostanie 5 WYBRANYCH PRZEZ SIEBIE par kolczyków z linku na dole (całkiem za darmo- przesyłka na mój koszt)
*Osoba która doda komentarz z nazwami obserwatorów i z emailem dostanie 3 wybrane przez siebie pary kolczyków
*3 osoba dostanie 2 pary kolczyków



Nie trzeba pisać, że weźmiesz udział, wystarczy, że napiszesz nazwy obserwatorów + email.
UWAGA! Jeśli zaprosisz jako pierwsza 7 obserwatorów i wypiszesz ich nazwy i email w komentarzu, to dostaniesz nagrodę za 1 i 2 miejsce (jesli 11 to za 1, 2 i 3)


LINK DO NAGRÓD [KLIK]
Trzeba być obserwatorem!