Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Kolekcje. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Kolekcje. Pokaż wszystkie posty

czwartek, 30 sierpnia 2012

AC/DC: Highway to hell

 W najbliższym czasie będę pokazywała swoje ostatnie łupy w postaci nie tylko ciuchów, czy dodatków, ale też płyt i kaset z muzyką... Pierwsza, to Highway to hell, AC/DC.

A więc, ten egzemplarz został wydany na złotej płycie, więc jest więcej warta, niż te na normalnym dysku. Zakupiłam ją na Jarmarku, kosztowała mnie 30zł (podczas, gdy w np.Empiku ta sama płyta, ale na zwykłym cd kosztuje prawie 2 razy tyle..)

Jest to szósty album studyjny australijskiego zespołu, wydany 27 lipca 1979 roku.
W 2003 album został sklasyfikowany na 199. miejscu listy 500 albumów wszech czasów magazynu Rolling Stone.
 Jest to ostatni album AC/DC nagrany razem z wokalistą Bonem Scottem, przed jego przedwczesną śmiercią w lutym 1980 roku.
Wszystkie utwory są autorstwa Angusa Younga, Malcolma Younga, oraz Bona Scotta.

  1. "Highway to Hell" – 3:28
  2. "Girls Got Rhythm" – 3:23
  3. "Walk All Over You" – 5:10
  4. "Touch Too Much" – 4:26
  5. "Beating Around the Bush" – 3:55
  6. "Shot Down in Flames" – 3:22
  7. "Get It Hot" – 2:34
  8. "If You Want Blood (You've Got It)" – 4:36
  9. "Love Hungry Man" – 4:17
  10. "Night Prowler" – 6:17







poniedziałek, 7 maja 2012

Trollolol

Ktoś się mnie pytał, co kolekcjonuję, albo po prostu nie świadomie mam tego dużo, a więc pomyślałam, że może zrobię post, bo ostatnio nie mam czego wstawiać ;p

Z rzeczy, które zbieram, to pierwsze, co przyszło mi do głowy, to płyty i kasety magnetofonowe, z muzyką.

Jakaś tam część mojej ''kolekcji'':
Wiem, że mało, ale w sumie to nigdy nie mam kasy, jak pewnie każdy, poza tym zbieram kasę na jarmark dominikański- tam jest chyba każda płyta którą chcę, a ceny zależą od sprzedawcy, ale ok 20-30zł (dla porównania w np. Empiku, płytę, którą kupiłam na jarmarku za 25zł, w Empiku widziałam za prawie 60zł)
Na jarmarku będę musiała wykupić chociaż część z mojej listy płyt do kupienia (ok.50 muszę jeszcze kupić xd, no cóż, trza zbierać)


Druga rzecz, którą w sumie zbieram nie świadomie, to lakiery do paznokci.
Mam ich ponad 40 (nie gwarantuję, że wszystkie są w formie nadającej się do używania xdd)
Oczywiście używam za zwyczaj cały czas jednego, najnowszego, aż do zakupu innego, nowszego. (chyba, że sie skończy, to biorę, ten, który najlepiej wygląda xd)



W sumie, to nie wiem, co jeszcze zbieram, jak sobie coś przypomnę, to napiszę ;)