Pokazywanie postów oznaczonych etykietą DIY. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą DIY. Pokaż wszystkie posty

piątek, 20 lipca 2012

Kapelusz+bransoletka

Ostatnio przerobiłam trochę swój kapelusz, w którym nie chodziłam, bo te cekiny mnie, najdelikatniej mówiąc, cholernie denerwowały, no i przy okazji zrobiłam bransoletkę do kompletu :P  

Przed:
 

Po:



 I bransoletka do kompletu:



 Koleżanka stwierdziła, że wygląda hipstersko xd No może trochuu xd


sobota, 23 czerwca 2012

Kamizelka DIY / USA :DD

No w końcu! Nareszcie skończyłam robić moją kamizelkę ^-^

Kamizelka: 7zł
Ćwieki: ok.50zł
Flaga: 15zł
Agrafki: ok.10zł








 _______________________________________________________
Od dzisiaj w każdym poście, na końcu, będę umieszczała jakieś piosenki które choć trochę pasują do tematyki posta, albo po prostu mi się podobają ^^

niedziela, 6 maja 2012

Torba xp

 Z serii: Paulina nie ma internetu, znowu.
Dzisiaj przerobiłam bluzkę na torbę (xD)
W sumie, to mam kilka toreb/ek, ale chodzę w sumie tylko z Gienkiem, bo reszta jest 'za wyjściowa', 'za mała', 'za słodka' albo do niczego nie pasuje...
Kiedyś na wyprzedaży w New Yorkerze kupiłam fioletową bluzkę-worek (niby mój rozmiar, a jak bym wciągnęła ten swój tłuszcz, to dałabym radę owinąć się 2 razy ;p Była fajna, jak się jakiś pasek założyło, no ale cóż- uroki kupowania czegokolwiek z Amisu (firma w new yorker, jak coś- ciuchy dosyć tanie, ale zawsze materiał kijowy): po pierwszym praniu skurczyła się tak, że była 2 razy szersza i 2 razy krótsza ;P Zostawiłam ją z zamiarem przerobienia na coś, no i dzisiaj wymyśliłam torbę xd Trochę ją pozwiązywałam sznurówkami w zebrę (w końcu do czegoś się przydały) i dół związałam od środka jakąś mocną gumką. Igły z nicią nie używam, bo moja życiowa zasada brzmi: ,,Jak zrobi się dziura, lub potencjalnie trzeba coś zszyć, a związanie tego sznurkiem, gumką lub czymkolwiek innym nie rozwiązuje sprawy, to trzeba kupić nowe'' (a tak na serio, to jak kiedyś miałam coś zszyć, to to jakiś armagedon był) Dobra, to się rozpisałam, torba to duży worek, ogólnie pokażę ją w jakimś zestawie w następnym poście.
Tak w ogóle, to opracowałam nawet 3 sposoby noszenia jej xDDD





Wiem, że jakaś taka kanciasta, ale napchałam w nią jakieś graty, na zdjęcia i m.in. znalazła się tam jakaś manga chyba ;p

niedziela, 1 stycznia 2012

Kamizelka

Dzisiaj pokażę wam moją kamizelkę :D
W sumie to jest to stara katana (Teddy's jeans, nwm. ile kosztowała), z uciętymi rękawami, poszarpanym dołem i dodatkami :)
Kolor to ciemny granat (jeans) ale moim telefonem trudno to było uchwycić (mniej więcej taki kolor jak ten napis xd)
Na plecach jest czarny ekran z dziewczyną-diabłem. Ekran robiony na zamówienie, więc takiego samego nie dostaniecie nigdzie.. Kupiłam go na rocktopia.pl (zakładka ''Sklepy'') za 28zł.
Do tego naszywki z Musicland.pl (także zakładka ''Sklepy'') i z tego co pamiętam, każda kosztowała 4zł.
Ćwieki poodczepiałam ze starego paska, który i tak był już na wykończeniu (5zł, rynek)


Naszywki Black Label Society, GodSmack, The Offspring, Helloween :)
Naszywki Slayer, AC/DC, Marylin Manson, Iron Maiden
I ćwieki, które 3 dni wbijałam od linijki =.= xD

Ogólnie cała kamizelka kosztowała ponad 100 zł (przesyłki, krawcowa, sama katana-nie wiem ile kosztowała), ale chyba się opłacało :)