No więc mamy wrzesień, ostatni dzień wakacji, a ja jak zawsze gniję przed komputerem xd No cóż od jutra rządzę gimbazą, większość nauczycieli-mend odeszła, plan jestem w stanie znieść, bo zawsze mogło być gorzej, a więc aż-takiego-dramatu nie ma :P No więc powodzenia w nowych/starych szkołach w nowym roku szkolnym, żegnam, idę posiedzieć pod łóżkiem, razem z moją po wakacyjną depresją..
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Inne. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Inne. Pokaż wszystkie posty
niedziela, 2 września 2012
wtorek, 26 czerwca 2012
Motór :D
Ten post wykracza trochę poza tematykę ciuchy/dodatki, no ale.. Mój dziadek zakupił motocykl. Zalicza się do criuser'ów. Jest to Honda vt500 custom. Na 18-tkę dostanę go w prezencie :DD Zaciesz po całości xd Na razie jesteśmy w trakcie rejestrowania go, bo przyjechał z Niemiec. Gdy w końcu go zarejestrujemy, to razem z dziadkiem jadę na zlot motocyklistów (w wakacje są ciągle, a więc dodam jakieś zdjęcia na pewno :))
__________________________
niedziela, 24 czerwca 2012
Płyta Led Zeppelin II
Ostatnio będąc na giełdzie, zauważyłam stoisko z płytami... Przeglądam, przeglądam, praktycznie sam shit, w dodatku polski. Nagle pacze, pacze, a tu płyta Led Zeppelin II, leży sobie samotna pomiędzy Wiśniewskim, a Górniakową no i po prostu nie mogłam tej płyty zostawić w tak plebsowatym towarzystwie..
Płyta mi się podoba, chyba częściej będę słuchać Zeppelinów :D
Jeśli chcecie poczytać o tej płycie to macie tu link :P <klik>
Spis piosenek znajdujących się na płycie:
- "Whole Lotta Love"
- "What Is and What Should Never Be"
- "The Lemon Song"
- "Thank You"
- "Heartbreaker"
- "Living Loving Maid (She's Just a Woman)"
- "Ramble On"
- "Moby Dick"
- "Bring It on Home"
______________________________________
poniedziałek, 11 czerwca 2012
Ćwieki
Nareszcie doszły ćwieki :D
Dobra jakość, tanie, dobrze się trzymają (ponieważ trzeba je zaklepać młotkiem, oczywiście pomijając fakt kilkunastu dziur w biurku... Tak, zdecydowanie twarde ćwieki, nie wginają się)
Dobra jakość, tanie, dobrze się trzymają (ponieważ trzeba je zaklepać młotkiem, oczywiście pomijając fakt kilkunastu dziur w biurku... Tak, zdecydowanie twarde ćwieki, nie wginają się)
Kupione ze sklepu OLMAX-EU. (firma obecnie jest w trakcie tworzenia strony internetowej, ale produkty można dostać na allegro-ćwieki, paski, klamry, pieszczochy, łańcuchy-polecam)
poniedziałek, 7 maja 2012
Trollolol
Ktoś się mnie pytał, co kolekcjonuję, albo po prostu nie świadomie mam tego dużo, a więc pomyślałam, że może zrobię post, bo ostatnio nie mam czego wstawiać ;p
Z rzeczy, które zbieram, to pierwsze, co przyszło mi do głowy, to płyty i kasety magnetofonowe, z muzyką.
Jakaś tam część mojej ''kolekcji'':
Wiem, że mało, ale w sumie to nigdy nie mam kasy, jak pewnie każdy, poza tym zbieram kasę na jarmark dominikański- tam jest chyba każda płyta którą chcę, a ceny zależą od sprzedawcy, ale ok 20-30zł (dla porównania w np. Empiku, płytę, którą kupiłam na jarmarku za 25zł, w Empiku widziałam za prawie 60zł)
Na jarmarku będę musiała wykupić chociaż część z mojej listy płyt do kupienia (ok.50 muszę jeszcze kupić xd, no cóż, trza zbierać)
Druga rzecz, którą w sumie zbieram nie świadomie, to lakiery do paznokci.
Mam ich ponad 40 (nie gwarantuję, że wszystkie są w formie nadającej się do używania xdd)
Oczywiście używam za zwyczaj cały czas jednego, najnowszego, aż do zakupu innego, nowszego. (chyba, że sie skończy, to biorę, ten, który najlepiej wygląda xd)
niedziela, 15 kwietnia 2012
Zeszyt :D
Dostałam taki zajee zeszyt, że muszę pokazać :D
Niby John Lennon, ale kilka osób twierdzi, że chyba Ozzy xd
W ogóle kocham ten zeszyt i tego psa xd
EDIT: Jednak to Ozzy
Subskrybuj:
Posty (Atom)







