Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Inne. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Inne. Pokaż wszystkie posty

niedziela, 2 września 2012

Wrzesień

No więc mamy wrzesień, ostatni dzień wakacji, a ja jak zawsze gniję przed komputerem xd No cóż od jutra rządzę gimbazą, większość nauczycieli-mend odeszła, plan jestem w stanie znieść, bo zawsze mogło być gorzej, a więc aż-takiego-dramatu nie ma :P No więc powodzenia w nowych/starych szkołach w nowym roku szkolnym, żegnam, idę posiedzieć pod łóżkiem, razem z moją po wakacyjną depresją..


wtorek, 26 czerwca 2012

Motór :D

Ten post wykracza trochę poza tematykę ciuchy/dodatki, no ale..  Mój dziadek zakupił motocykl. Zalicza się do criuser'ów. Jest to Honda vt500 custom. Na 18-tkę dostanę go w prezencie :DD Zaciesz po całości xd Na razie jesteśmy w trakcie rejestrowania go, bo przyjechał z Niemiec. Gdy w końcu go zarejestrujemy, to razem z dziadkiem jadę na zlot motocyklistów (w wakacje są ciągle, a więc dodam jakieś zdjęcia na pewno :))

__________________________


niedziela, 24 czerwca 2012

Płyta Led Zeppelin II

Ostatnio będąc na giełdzie, zauważyłam stoisko z płytami... Przeglądam, przeglądam, praktycznie sam shit, w dodatku polski. Nagle pacze, pacze, a tu płyta Led Zeppelin II, leży sobie samotna pomiędzy Wiśniewskim, a Górniakową no i po prostu nie mogłam tej płyty zostawić w tak plebsowatym towarzystwie..



Płyta mi się podoba, chyba częściej będę słuchać Zeppelinów :D 
Jeśli chcecie poczytać  o tej płycie to macie tu link :P <klik>

Spis piosenek znajdujących się na płycie:
  1. "Whole Lotta Love"
  2. "What Is and What Should Never Be"
  3. "The Lemon Song"
  4. "Thank You"
  5. "Heartbreaker"
  6. "Living Loving Maid (She's Just a Woman)"
  7. "Ramble On"
  8. "Moby Dick"
  9. "Bring It on Home"
______________________________________



poniedziałek, 11 czerwca 2012

Ćwieki

Nareszcie doszły ćwieki :D
Dobra jakość, tanie, dobrze się trzymają (ponieważ trzeba je zaklepać młotkiem, oczywiście pomijając fakt kilkunastu dziur w biurku... Tak, zdecydowanie twarde ćwieki, nie wginają się)

 Kupione ze sklepu OLMAX-EU. (firma obecnie jest w trakcie tworzenia strony internetowej, ale produkty można dostać na allegro-ćwieki, paski, klamry, pieszczochy, łańcuchy-polecam)



 A to taka mała zapowiedź kamizelki, którą właśnie robię :D (ale nie cieszcie się, bo nie skończę jej zbyt szybko :P)

poniedziałek, 7 maja 2012

Trollolol

Ktoś się mnie pytał, co kolekcjonuję, albo po prostu nie świadomie mam tego dużo, a więc pomyślałam, że może zrobię post, bo ostatnio nie mam czego wstawiać ;p

Z rzeczy, które zbieram, to pierwsze, co przyszło mi do głowy, to płyty i kasety magnetofonowe, z muzyką.

Jakaś tam część mojej ''kolekcji'':
Wiem, że mało, ale w sumie to nigdy nie mam kasy, jak pewnie każdy, poza tym zbieram kasę na jarmark dominikański- tam jest chyba każda płyta którą chcę, a ceny zależą od sprzedawcy, ale ok 20-30zł (dla porównania w np. Empiku, płytę, którą kupiłam na jarmarku za 25zł, w Empiku widziałam za prawie 60zł)
Na jarmarku będę musiała wykupić chociaż część z mojej listy płyt do kupienia (ok.50 muszę jeszcze kupić xd, no cóż, trza zbierać)


Druga rzecz, którą w sumie zbieram nie świadomie, to lakiery do paznokci.
Mam ich ponad 40 (nie gwarantuję, że wszystkie są w formie nadającej się do używania xdd)
Oczywiście używam za zwyczaj cały czas jednego, najnowszego, aż do zakupu innego, nowszego. (chyba, że sie skończy, to biorę, ten, który najlepiej wygląda xd)



W sumie, to nie wiem, co jeszcze zbieram, jak sobie coś przypomnę, to napiszę ;)

niedziela, 15 kwietnia 2012

Zeszyt :D

Dostałam taki zajee zeszyt, że muszę pokazać :D

Niby John Lennon, ale kilka osób twierdzi, że chyba Ozzy xd
W ogóle kocham ten zeszyt i tego psa xd

Zeszyt był kupiony w Empiku ;P



 EDIT: Jednak to Ozzy