Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Biżuteria. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Biżuteria. Pokaż wszystkie posty

poniedziałek, 25 czerwca 2012

 Dzisiaj kilka nowych pierdół :D


1. Kolczyki 
Kolczyki łańcuszki, srebrno-czarne, prawdopodobnie 63726826 kolczyki w mojej kolekcji xd

Kappahl, 20zł

2.Pierścionek
Fajny, duży, do niczego nie pasuje xdd Ale może kiedyś coś wyskrobię z dna szafy :D
Kappahl, 25zł


3.Pasek
Pasek z dużą klamrą, flagą Ameryki. Tak, wiem, znowu flaga, zabijcie mnie :P No ale pasek to prezent, nie miałam wpływu na jego zakup xd
Jakiś miejscowy sklep w Koszalinie, 15zł bodajże.






4. Lakry do pazurów :D
Tak 74562 i 74563 lakier do paznokci w mojej kolekcji xP

Granatowy z fajnym połyskiem.
Pepco, 5zł, firma NYC, numer 115, 13,3ml, a więc starczy na dłuugo :D
Czarny, jednolity, bez żadnych drobinek itp, po prostu czarny :D
Douglas, 7zł, firma Essence, linia colour&go, numer 59 black is black, 5ml
__________________________

 

piątek, 8 czerwca 2012

Gdynia c:

 Ostatnio byłam w Gdyni i zakupiłam kilka pierdół na bulwarze:
*Pierścionek z Aniołem (?) wydaje mi się, że zamiast głowy ma czaszkę, ale.. 
W sumie to zajebisty :D
3zł xD


*Breloczek do telefonu- laleczka VooDoo

Jejejejeje jaka słit, nieprawdaż? xd

(jest czarna, nie szara)
Razem z koleżanką już odprawiłyśmy nad nią kilka czarnych mszy i wbijałyśmy szpilki xd

 chyba 4zł
*Kolczyki tabletki
Małe, biało-czerwone tabletki-wkręty, fajnie wyglądają na uszach, a kosztowały tylko 2 zł... mogłam wziąć jeszcze w innych kolorach, no ale cóż...

czwartek, 10 maja 2012

Nowe

 Dzisiaj pokażę wam kilka nowych dodatków ;)

Portfel- głowa smoka :D
Mały i z unikalnym wzorem (lubię wiedzieć, że u nikogo nie zobaczę takiej samej rzeczy- jeden z wielu powodów, dlaczego nie lubę chodzić po sieciówkach ;P)
Kupiony w Stacji Orient, w dzień zamknięcia sklepu...



 Lenonki

Nareszcie doszły moje upragnione lenonki (to nic, że wyglądam w nich jak debil xd)
Kupione na allegro



Kolczyki- agrafki

Dlaczego wcześniej nie wpadłam na to, żeby zrobić sobie takie kolczyki ? :<
Mniejsza- zrobienie ich zajęło minutę (tyle, że szukałam bigli ponad pół godziny xd), a cena to ok. 50 groszy xd
DIY

sobota, 14 kwietnia 2012

Nowe

Hej! Ostatnio jakoś mi się uzbierało trochę nowej biżuterii i dodatków ;p


1. Pierścionek z C&A, duży, rubinowy kolor, trochę ''za elegancki'' (chociaż nie wiem jak to określić xd) jak na mnie, ale na jakieś 'wyjście' może się przydać...
W sumie, to kupiłam go, bo jest duży i teraz za każdym razem, gdy oddam komuś przysługę, to go wyjmuję i mówię 'CAŁUJ W PIERŚCIEŃ' :DD
 2.Kolczyki:
Fioletowe w ciapki (bo panterka to to raczej nie jest xd), są bardziej fioletowe, niż różowe, ale mój telefon nie chciał współpracować i zdjęcia są jakie są :[
Kolczyki są z masy perłowej, dostałam, ręcznie robione ;]
Flaga wlk.Brytanii-dzisiejszy zakup w Stacji Orient (zakładka 'Sklepy'), fajne są, ładnie wyglądają na uszach- jak widać są z.. w sumie to nie wiem jak to sie nazywa xd No takie połączone se sobą, małe kółeczka xd
I czarne kulki- tak jak te pierwsze, ręcznie robione i dostałam od tego samego osobnika :D Trochę nie mój styl, ale może kiedyś się przydadzą ;p

3.Talizmany:
Pentagram Biały- podstawowy znak ochronny, tarcza.
Pentakl Salomona- rozwijanie intelektu i talentów.
Także dzisiejszy zakup w Stacji Orient.

Apropo- mam żałobę: zamykają Stację Orient :<  mam dokładnie tydzień, na wykupienia wszystkiego z tego sklepu...  Ale może jest szansa, że otworzą go w innym miejscu pod koniec sezonu.
 4. Wisiorek z flagą.
Coś ostatnio mam jazdę na flagi, głównie wlk. Brytanii i Ameryki... A właśnie- ostatnio zakupiłam jeansową kamizelkę i będę ją przerabiać. W sumie, to nie wiem, kiedy, bo na razie mam tylko kamizelkę, trochę ćwieków, agrafki i chęci ;p Trza będzie zakupić jeszcze flagę ameryki (kiedyś zobaczycie, po co) no i ćwieki.. Dużo ćwieków.. Bardzo dużo xdd No ale najpierw dobrze by było mieć na to kasę ;p

Co do wisiorka- Przerobiłam naszyjnik, który pokazywałam w pierwszym poście z biżuterią na łańcuszek z zawieszką-flagą i naszyjnik z samych łańcuchów (niżej będzie pokazany ).
 5.Sznurówki
Kupiłam, bo były tanie i ''może się kiedyś przydadzą''... Jak nie, to na coś przerobię ;p
Auchan, za wszystkie 3zł bodajże
 6.Agrafki
W sumie, to do Galerii w Rumi, chodzę tylko po agrafki i rzemyki (no i czasami do kina) i kupuję agrafki i rzemyki zawsze jak tam jestem, ale na prawdę nie wiem, co ja z nimi robię, że ciągle je kupuję i ciągle ich nie mam, jak potrzebuję... Tylko to trochę dziwne, że wchodząc do 2-3 sklepów, spędzam tam ok.2 godzin xd No ale łażenie ze 'Słit psiapsiółą' (nie no żart, nie jest słodka, nic w moim otoczeniu nie jest słodkie... no ewentualnie mój kot :3 ale to i tak tylko z wierzchu i jak śpi xdd) ma swoje uroki... Ale ja i tak nie wiem, jak my to robimy xd

 7.Słuchawki
Ogólnie, to są turkusowe, ale telefon ma na mnie focha...
Dostałam od wyżej wymienionej 'Słit psiapsióły' xdd
 8. Efekty mojej pełnej desperacji- talizman na pieniądze.
 Jako, że jestem nastolatką, to jak większość nastolatek cierpię na niedobór kasy... I w sumie (na szczęście?) to jedyna rzecz, która mnie z nimi łączy.. Prawdopodobnie.

Też ze stacji orient.
 9.Rzemyki
Rzemyki, tak jak agrafki, kupuję, przy każdej możliwej okazji, a jak je kupuję, to tonami. Nigdy ich nie mam, jak ich potrzebuję. Nigdy.
Krótkie i cienki (te na górze)- Stacja Orient
Długie i grube (na dole zdjęcie) Rockmetalshop.pl (zakładka 'sklepy')
 10. Naszyjnik
Przerobiłam trochę ten który pokazywałam w poprzednim poście z biżuterią, tzn. poodczepiałam te pierdółki i jeden łańcuszek (ten najdłuższy) zrobiłam z różnych kawałków różnych łańcuszków, w różnych kolorach. Wygląda o wiele lepiej, jest praktyczniejszy, a tamte pierdółki poprzerabiam kiedyś na jakieś biżu ;p
11.Naszywka Slipknota
W sumie to mam ją dosyć długo, ale dopiero teraz sobie o niej przypomniałam. Znaleziona w skrzynce z Opencaching (tak przy okazji polecam-fajna zabawa)

piątek, 23 marca 2012

Biżuteria



Ten post będzie dosyć długi- pokaże większość mojej biżuterii ;)

 1.Bransoletki: jak na razie tyle, postaram się znaleźć resztę i pokazać w innym poście ;p
 # Metalowe: jak widać kolorowe i jak się zapewne domyślacie- b.rzadko używane
(od lewej) C&A, H&M, gratis do jakiejś koszulki z allegro
 #Duże, plastikowe: też jako gratis z allegro
W sumie to używam tylko cienkiej brązowej i kremowej, ale resztę mam, bo ''może się kiedyś przyda''
 #Gumowe bransoletki i zegarki:
(od prawej i od tyłu) gazeta, jarmark, allegro, giełda, auchan
Czarnych gładkich i 'drut kolczasty'







  #Bransoletki skórzane i z rzemyków
Żółta, czerwona, biało-czarna :handmade (rzemyki <KLIK>-ja akurat mam ten sklep w swoim mieście); Dwie grube czarne z Łeby i Zakopanego

#Pandora- prezent
#Łańcuszki- House
#Łańcuszek z zawieszkami- prezent







#Różne:
Panterka- FLO
Pajęczyna-Świat spinek
Czaszki- no name
Czarne koraliki- Jarmark Dominikański
Zielone-New Yorker
Jeansowa- hand made



2.Naszyjniki i wisiorki

Naszyjnik z łańcuszków z zawieszkami w tematyce Wielkiej Brytanii- Textil Market

#Kamea-House


#Kostka gitarowa
#Glan (wersja glamour xd)- New Yorker

#Wisiorek Nirvana- modelina /hand made


#Koraliki kupione na zamku w Gniewie


#Łańcuszki- Apart/ po prababci / prezent

















3.Pierścionki (od lewej) gazeta/ hand made/ perfum/ hand made/ gazeta









4. Pinsy- Kurt Cobain- Jarmark Dominikański/ reszta- gazety
Agrafek mam dużo- zazwyczaj kupione w pasmanteriach






5.Kolczyki:
#Długie
Pawie pióra, gwiazdki-Jarmark Dominikański
Czarne koła-New Yorker
Srebrne cienkie koła (2 pary)- sklep w stylu 'wszystko po 5zł'
Czarno-szare, 'mazane' koła-C&A
Srebrne koła wybite na kształt ćwieków-gazeta
Przeźroczyste serca z wtopioną koronką- Tally Weil
Reszta (wszystkie na dole)-hand made

*Krótkie kolczyki: Tally Weil/ Apart/ no name


#Krótkie kolczyki cz.2
(od lewej) Carry/ Gazeta/ H&M/ FLO









Jak na razie to większość biżuterii jaką znalazłam, potem pododaję krótsze posty z resztą ;>