poniedziałek, 20 sierpnia 2012
czwartek, 16 sierpnia 2012
+40°C
Ostatnio na moim kochanym zadupiu zawitało słońce (Adams mode: ON) nienawidę słońca i jak jest więcej niż 25 stopni :PNo i sie trza było ubrać w coś nie czarnego i nie skórzanego, BO CIEPŁO :P
Koszulka: Reserved
Spodenki: DenimCo
Klapki: Auchan
Bransoletka, wisiorek-DIY
środa, 15 sierpnia 2012
Born to rock
Dzisiaj tak bardziej dziewczęco :PBluzka- DenimCo
Spodnie- H&M
Torba- MDM Cieszyn
Buty-Deichmann
Pieszczocha- rockmetalshop.pl
Wisior, rzemyk- z Zakopanego
Kolczyki- Kappahl
wtorek, 14 sierpnia 2012
Nowe
Dzisiaj nowości zakupione ostatnio:
1.Bransoletka z czaszek
Kupiona na Jarmarku Dominikańskim
Cena: 2zł (po znajomości za 1/3 ceny- miała kosztować 6 xd)
2. Torba w kształcie trumny z 'Nightmare before christmas'
Z Jarmarku.
Cena:30zł
3. Torba w stylu Pin-up
Kupiona w Cieszynie, w sklepie MDM Jedyny taki sklep jest w Cieszynie niestety- kupiłam podczas pobytu na krótkim wyjeździe do Wisły, na skoki narciarskie, bo kuzyn chciał ;p Nawet spotkałam Adam Małysza :DD
Cena: 89zł
4. Wisior krzyż z wilkiem
Kupiony na Jarmarku, drugiego takiego zapewne nie znajdziecie.
Cena: wytargowane 18zł, miało być 25 :P
5.Bandama z flagą Amerykańską
Z Jarmarku ;p
Cena: 5zł (ze zniżką po znajomości- miała być za 8 ;p)
6.Bransoletka niebieska, skórzana
Kupiona na Jarmarku, ale od koleżanki
Cena: 4zł
7.Kolczyki wkręty ze Spongebobem
Z Jarmarku, kupione od tej samej koleżanki co wyżej
Cena: 3zł
8.Torba z H&M
Z Jarmarku od w/w koleżanki
Cena:7zł
9.Wisiorek Jing Jang
Kupiony na Jarmarku, w domu się mu przyjrzałam i okazało się, że jest ze srebra- patrząc na cenę, sprzedawca też o tym nie wiedział xd
Cena: 2zł
10. Koszulka z Ozzy'mTutaj już przerobiona (poucinane zakończenia)
Z jarmarku.
Cena: 20zł (po znajomości, bo miała być za 28 ;D btw. jeśli macie blisko do Gdańska i chcecie koszulki z zespołami albo ze śmiesznymi napisami, to polecam miłego pana, który sprzedaje owe koszulki i jakieś inne pierdoły- ma duże stoisko całkiem nad Motławą: niższą cenę zawsze można wytargować :))
-----
No i mój najlepszy zakup- wieszak z Harleyem ^^
Miał kosztować 150zł, ale zajebisty sprzedawca powiedział, że odda za 100, a dla mnie za 80zł ^^ Lubię takich ludzi :D Także polecam- ma 2 duże stoiska przy pomniku, dokładniej za pomnikiem i na lewo (niebieski namiot)

poniedziałek, 13 sierpnia 2012
Subskrybuj:
Posty (Atom)















































